Yhteystiedot

Henkilöstö

Toimitusjohtaja

Jesse Mustonen
0207313301
jesse.mustonen@njsa.fi

Talousjohtaja

Niina Mustonen
0443114666
niina.mustonen@njsa.fi

Työnjohtaja

Kimmo Peltola
0207313302
kimmo.peltola@njsa.fi

Sähkö- ja antenniasentaja

Joni Toivanen
0207313303
joni.toivanen@njsa.fi

Sähköasentaja

Tomi Luukkonen
0207313306
tomi.luukkonen@njsa.fi

Sähköasentaja

Niko Taivainen
0207313304
niko.taivainen@njsa.fi

Sähköasentaja

Toni Huhta
0405871774
toni.huhta@njsa.fi

Sähköasentaja

Juho Lepolahti
0207313305
juho.lepolahti@njsa.fi

Sähköasentaja

Kimi Kymäläinen
kimi.kymalainen@njsa.fi

Sähköasentaja

Miikka Seppälä
miikka.seppala@njsa.fi

Toimipiste

Toimipisteemme sijaitsee Vantaalla. Klaukkalan ja Hämeenlinnan moottoritien välissä.

Aukioloaika: Maanantai – Perjantai klo 8 – 17