Yhteystiedot

Henkilöstö

Toimitusjohtaja

Jesse Mustonen
0207313301
jesse.mustonen@njsa.fi

Talousjohtaja

Niina Mustonen
0443114666
niina.mustonen@njsa.fi

Työnjohtaja

Kimmo Peltola
0207313302
kimmo.peltola@njsa.fi

Sähkö- ja antenniasentaja

Joni Toivanen
0207313303
joni.toivanen@njsa.fi

Sähköasentaja

Tomi Luukkonen
0207313306
tomi.luukkonen@njsa.fi

Sähköasentaja

Jani Kankkunen
0400231028
jani.kankkunen@njsa.fi

Sähköasentaja

Toni Huhta
0405871774
toni.huhta@njsa.fi

Sähköasentaja

Seppo Mäkinen
0400231010
seppo.makinen@njsa.fi

Sähköasentaja

Kimi Kymäläinen
0207313304
kimi.kymalainen@njsa.fi

Sähköasentaja

Eetu Häggvist
040722809
eetu.haggvist@njsa.fi

Sähköasentaja

Markus Kankaanpää
markus.kankaanpaa@njsa.fi

Sähköasentaja-harjoittelija

Joakim Weckman

Toimipiste

Toimipisteemme sijaitsee Vantaalla. Klaukkalan ja Hämeenlinnan moottoritien välissä.

Aukioloaika: Maanantai – Perjantai klo 8 – 17